Tunne oma tehnikut! Kristina

Järgmisena tuleb juttu meie küünetehnikust Kristinast!

 

1.Kuidas see töö Sinuni jõudis?

Alguse sai see küünepisik juba väikesest peale, kui avastasin kunstküüned. Esimesed olid kahepoolse kleepsuga, mis kokkupuutes mõne esemega kohe maha lendasid. Järgmisena klassikalised kunstküüned (teate ju küll – need värvilised, valmis prinditud mustriga), millel oli kaasas ka kehvemapoolne liim, mis sugugi hästi ei püsinud. Sealt omakorda sattusin superattackliimi juurde, mis hoidis küüned niimoodi kinni, et ka suurima tahtmise juures, neid maha ei saanud. Ja see pull kestis kaua!

Mul olid ka mõned “ohvrid”, keda nö. modellidena ära kasutasin, lihtsalt küüsi lakkides ja maalinguid tehes.

Nüüd pea 2 aastat tagasi sattusin küünte juurde täiesti juhuslikult, kui nii võib öelda. Ma ei osanud jõuludeks midagi tahta ning mõtlesin, et küsiks endale uv-lambi ja mõned geelid ja teeks niisama omadele geellakki. Asjad olid käes ja esimesed katsetused tehtud, siis mõtlesin, et tahaks ikka koolitusele ka minna. Jõudsingi Kristeli juurde baaskoolitusele. Pärast õpinguid hakkasin küüsi tegema kodus, tuttavatele, kuni 2016a sügiseni, kui Kristel kutsus mind SOS olukorras salongi appi. Nii see läks ja siin ma nüüd olen. Kohe kuidagimoodi enam eemale ei saa, kuigi ma teen kõrvalt ka teist tööd, ikkagi leian aja ja teen rõõmsasti preilide küüsi kauniks!

 

2. Mis koolitused oled läbinud ja kunas?

Olen läbinud baaskoolituse Kristeli juures aprillis 2016.

Lisaks olen läbinud aparaadimaniküüri koolituse ning onestroke disainikoolituse oktoobris 2016.

Pluss oleme teinud Kristeliga täiendavalt kujukoolitusi.

 

3. Mida sooviksid järgmiseks õppida?

Järgmine koolitus on juba kirjas, selleks on disainikoolitus. Kindlasti tahaksin minna kujutäiendkoolitusele ja kaalun lisaks ühte minu jaoks huvitavat koolitust, kus õpetatakse tegema hooldust ainult puuri abil.

 

4. Milline teenus on sinu lemmik hetkel?

Hmm.. lemmikuks teenuseks on geelküünte hooldus, mis on ka üks peamisi teenuseid, mida salongis teen. Kui tullakse ilmselgelt hooldust vajavate ja välja kasvanud küüntega, siis on lõpptulemus eriti efektne ja see teeb meele heaks.

 

5. Mis Sulle eriti meeldib oma töö juures?

Kõige rohkem meeldivad mulle töö juures EMOTSIOONID! Kui klient läheb ära ja ta on küüntega nii rahul, et silmad säravad. Mul on klient, kes on ainuüksi tavaliste punaste küünte üle (igakord lihtsalt erinevat tooni punane) nii õnnelik, et ei suuda end väljendadagi. ? See kõik teeb tuju nii heaks ja kinnitab seda, et olen leidnud tee õige asja juurde!

 

6. Mõni nõuanne kliendile?

*Kui mõni küüs murdub, siis palun, mitte liimida superattackiga!
*Kui mõni küüs on kuskilt lahti löönud või oma küüs alt lahti, siis ära noki seda. Selle tulemusena võib küüs pealt täiesti ära tulla. Anna mulle parem märku ja parandame küüne ära.

Teie Kristina!

Sharing is caring:
error0