Tunne oma tehnikut! Heleri

Toome meie tehnikud teile lähemale. Esimesena tutvustame kulmutehnikut Helerit. Saate lugeda, kuidas ta ametini jõudis, milliseid koolitusi on läbinud ja palju muud põnevat.

Kuidas see töö Sinuni jõudis?

Ma pean nüüd natukene mõtlema selle üle…
Heade ja halbade asjade kokkulangemine
ja kui ei oleks olnud Kristelit, siis ilmselt seda tööd ma täna ei teeks. (Hea, et ta ikka olemas on!)

Mis koolitused oled läbinud ja kunas?

Esimene koolitus oligi mul Ruthie Belle “lash lift ja lash botox”. Ruth oli Eestis üks parimaid ja tuntumaid selle ala koolitajaid ning seetõttu sai ta ka mu esimeseks valikuks. Igaljuhul, sain sealt positiivse süsti ja otsustasin, et tahan seda tööd teha ja end edasi harida.

Lash liftist ja lash botoxist jäi väheks ning see on ju vana tõde, et ühe teenusega ei purjeta kuigi kaugele. Tuli edasi mõelda.
Loomulik järg oli, et edasine samm on kulmud!
Tundus, et parim valik oli Lydia Feodora Jaksoni koolitus. Modelleerimine, niiditamine, keemiline värv ja henna. Kogu kombo ühest kohast!
Arvasin, et saan üleöö kulmumeistriks, aga… lubage naerda. Nii ei olnud see kaugeltki mitte. Alles pärast koolitust algas tõeline kool.

Mõne aja möödudes otsustasin, et saaks paremini ja võtsin teise kulmukoolituse juurde.
Seekord viisid jalad mind Jenny Korjuse juurde.
Õppisin veel niiditamise nippe, hennat ja modelleerimist. Teoreetiliselt samad asjad, aga teate? Täiesti erinev info ja töövõtted. Tuli leida kuldne kesktee kahe koolituse vahel.

Minna on veel pikk tee ja õppida palju, aga püüan endast alati parima anda! ?

Ja siis!

Ühel päeval avastasin, et Eestisse on jõudnud uus moodne protseduur, keratiinlamineerimine, koolitajaks Raili Nordman! Esimese hooga olin surmkindel, et mul on seda koolitust vaja! Korraga jäin kahtlevaks ( siinkohal lõi välja mu kaalude tähtkuju), kuna koolitus oli päris kallis ja materjalid megakallid! Arutasime Kristeliga ning ühel meelel jõudsime järeldusele, et antud teenust on mul siiski vaja lisaks ning teel ma olin!
Koolituse lõppedes olin ma uute teadmistega jube rahul, aga samas ka väga skeptiline (kaalud!). Uus tundmatu protseduur Eestis ja teenusehind kliendi jaoks üsna krõbe. Aga võta näpust, kliendid on lamineerimise väga(!) positiivselt vastu võtnud! Kusjuures, kes on korra sõrme andnud, ütlevad üldiselt EI lash liftile ning JAH lamineerimisele.

Milline teenus on hetkel kõige populaarsem?

Hetkel ongi kõige populaarsemad henna kulmud ja lamineerimine, mõlemad ju uuemat sorti popid teenused.

Mis Sulle eriti meeldib oma töö juures?

Neid asju, mis mulle mu töö juures meeldivad on päris palju. Kõige rohkem muidugi teeb mind rõõmsaks, kui klient lahkub salongist rõõmsana ja rahulolevana.

Ükspäev just oli päris lahe lugu: tegin lash botoxit ja lahkudes oli klient nii õnnelik, et ta peaaegu lausa kallistas mind. Sellised emotsioonid on lahedad!

Meil on tegelikult ülilahe tiim! Väga oluline, et su ümber on mõnusad inimesed! Teate, positiivseid asju minu töös on tegelikult jube palju, et neid ei jõuagi üles loendada. ?

Kas Sul on mõni salanõuanne või nipp kliendile?

Salanõuannet mul eriti ei olegi… ma jagan üldiselt nippe oma klientidega protseduuri käigus: kuidas kodus oleks lihtsam oma kulme ja ripsmeid taltsutada jne.

Kuid siiski!
Kulmuhooldusesse soovitan tulla põõsaskulmudega.
Ei ole mõtet enne kulmudesse tulekut kodus kulme nö ette kitkuda. Mida hullem, seda parem mulle!

Teie kulmutehnik,

Heleri Toomsoo

Sharing is caring:
error0