Aus ülevaade! Disainkleeps vs vesikleeps

Disainkleepsu bränd: NCLA

Päritolu: California Los Angeles

Hind: 12.90 € ( USA’s 16£, Soomes 17,90€)

Püsivus: * naturaalsel küünel 5-7 päeva

*geellakk/geelküüned hooldusest hoolduseni

disainkleeps

 

Plussid/miinused disainkleepsul võrreldes vesikleepsuga? 

Eeltöö:

+ Disainkleepsu saab kohe läbipaistvale küünele kanda, kuna kleepsud ise on juba valge taustaga, tänu sellele on ka pildid ilusad ja hea graafikaga.

–  Vesikleepsule tuleb kindlasti panna 1-2 kihti valget geeli alla kuna enamus pildid ei saavuta ilma valge põhjata efekti. Miinuseks loen seetõttu, et ajakulu on suurem.

Asetamine küünele:

+/- Vesikleeps on õhuke kilejas ning seda saab lihtsamalt küünele asetada. Olenevalt vesikleepsu kvaliteedist: mõnega saab pikemalt nikerdada, teine tuleb koheselt paika saada, kuna haakub aluspinnaga mõne sekundi möödudes. Teinekord võib nihu minna ja siis on kleeps raisus.

-/+ Disainkleeps tahab mõne küüne puhul paar nokitsemis liigutust rohkem saada kui vesikleeps, aga see ei ole reegel. Mina olen kääridega sälgud lõiganud ja imelihtsalt saab kleepsu paika. Disainkleepsul on pildi taga tugev kleeps, mis annab toodet vajadusel korduvalt nihutada. Disainkleeps ei pruugi katta tervet küünt, seega mõni võib tahta ääred veel ületeha mõne kleepsule vastava värviga, kuid jällegi, ka see ei ole reegel.

Kinnitamine:

+ Disainkleepsul tuleks ülejääk viilida külgedelt viilida, võib ka lisada primerit/bonderit, et nö ääred kinni “liimida” ja  lõpuks pealisgeel, millega tuleks ka ääred hoolikalt(!) kinnitada.

+/- Vesikleepsuga tuleks sisuliselt samamoodi käituda, ääred tuleks kinnitada primeri/bonderiga, aga siis tuleks lisada veel ehitusgeeli/aluslakki ning siis alles pealisgeel ja ääred hoolikalt(!) kinnitada, sest vastasel juhul paneb kleeps plehku. Ehk siis miinus tuleb eraldi ajakulu tõttu.

Naturaalne küüs

+ Disainkleeps- sobib väga hästi naturaalsele küünele, kuna on isekleepuv ja selle tõttu küünele kandmine on lihtsam pluss ülejäägi saab eemaldada viiliga. Pakis on juba erinevad suurused, mida saab vastavalt küüneplaadile valida ning paigalduse protsess ise on kiire. Tuleb lihtsalt teada, kuidas aluspind ettevalmistada, et püsivust pikendada. Kuna disainkleeps on tugevamast materjalist kui vesikleeps, siis on ta naturaalsele küünele toetavam ehk siis murdumise oht on väiksem.

Vesikleeps tahab alla saada kindlasti valget küünelakki, mis võiks ideaalis olla suht kuiv, et saaks pildi lakki rikkumata küünele asetada. Kleepse leidub erinevaid. Mõningatel pakkidel saad valida suurust küüneplaadi järgi, mõningates pakkides on standardsed suurused ja lisaks erinevad detailid. Seega tuleks kääridega enne valmis lõigata kuna veest tulles on vesikleeps liiga pehme, et viiliga “kallale” minna. Püsivuse saavutaks sama, mis disainkleepsul, aga kuna vesikleeps on õrn, siis suurt tuge sellest materjalist ei ole. Ajakulukam.

Mõlemad tooted vajavad alus- ja pealislakki!

DISAINKLEEPS 3,5 punkti/ VESIKLEEPS 1 punkt

 

Tegelikult on antud toode ja bränd USA’s mega populaarne! Beyonce’l on oma sari, mis just uuenes 3-e toote võrra. Aeg-ajalt disainivad ka teised staarid hooajalisi kleepse. Ja enamus populaarseid ajakirju arvestavad oma moenurkade kokkupanemisel antud brändiga.

Swipe left to see more pictures

Sharing is caring:
error0