Klient, pane tähele ehk kas Sinu küünetehnik on hoolas?

KLIENT, PANE TÄHELE!

Tunnistuste arvukus seinal ja tööstaaž ei anna tihtipeale märku profesionaalsusest. Eriti hull on minu meelest veel pikk tööstaaž, aga täienduskoolitusi on sisuliselt 0. Siikohal ma ei räägi NailArti valdkonnast, vaid reaalsetest tehnilistest koolitustest. Pluss raha osatakse hästi küsida ja veel väga hästi!

Aga mis seal ikka?

Klient, pane tähele!

PANE TÄHELE, KAS KÄTELE TEOSTATAKSE ANTISEPTIKAT?

Tänapäeval on kaunis normaalne, et enne teenuse osutamist, kasutab küünetehnik nii enda kui ka kliendi kätel antiseptikat. 

Kas Sinu küünetehnik teeb seda?

PANE TÄHELE, KAS TÖÖLAUD ON EELMISEST KLIENDIST PUHAS?

Enne, kui istet võtad, veendu et laud, tolmuimur, laualamp ja muud tööpinnal asetsevad esemed oleks puhtad eelmiste klientide küünetolmust. Ka erinevast kangast rätikute kasutamine töölaual ei ole puhtuse märgiks, kui just(!) seda ei vahetata pärast igat küünehooldust ning ei asendata uue puhta rätikuga.

Kas Sinu küünetehnik teeb seda?  

PANE TÄHELE, KAS TÖÖVAHENDID ON PUHTAD?

Sinu küünetehnik peaks puhastama oma töövahendeid iga kliendi järel. Aamen! See tähendab, et antud komplekt, millega Sinu küüsi hooldatakse, peab olema pestud/desinfitseeritud ja ka steriliseeritud. Puhtasse komplekti kuulub: tolmuhari (jah, ka tolmuhari peab olema pestud!), viil, metallinstrumendid ja puuriotsikud. Piisavaks puhastuseks ei loe ma tolmuharjaga vahenditelt üleliigse tolmu harjamist ning spreipudelist desinfitseeriva ainega üle pihustamist. Korralik töövahendite puhastus on aeganõudev ning kindlasti ei saa see võimalikuks 2-5 minutiga. 

Kas Sinu küünetehnik teeb seda? 

PANE TÄHELE, KAS ÜHEKORDSED VAHENDID ON IKKA ÜHEKORDSEKS KASUTAMISEKS?

Ühekordseteks vahenditeks on: kummikindad(!), medistiiniline tolmumask (  need kaks on tegelikult tehniku enda huvides), puupulgad, vatid, kõikvõimalikud kangast/paberist rätid, vahetatavate kleepsudega viilid.

Kas Sinu küünetehnik teeb seda?

Tänud.

Kristel

    No posts found!

Sharing is caring: